умная розетка

Розумна розетка

У чому секрет розумної розетки?

Сучасні технології дозволяють створити все навколо «розумним». Вже нікого не здивуєш смартфонами та планшетами. Особливого розвитку і змін зазнали і будинки – з кожним роком вони стають все технологічнішими. Інновації роблять будинок та квартиру зручними та сучасними. Одним із елементів є розумна розетка. Це нове слово в побутовій техніці, яке все частіше стає невід’ємною частиною інтер’єру.

Ідея розумної розетки: як це працює?

Дана деталь оснащена смарт-роз’ємом, в якому вбудований Інтернет-протокол. Саме це дає можливість дистанційно управляти розеткою. Підключення електричних приборів можна здійснювати за допомогою мобільного телефону або через Інтернет.  Зовнішньо такий пристрій загалом не відрізняється від звичайного. Помітна відмінність лиш у розмірі. Корпус розумної розетки більший. В середньому це 16/5/6 см. Такі параметри необхідні для того, щоб було достатньо місця для встановлення блоку з модулем та SIM-картою. Додатково в такому пристрої присутні датчик температури і таймер.

Переваги розумної розетки

Установка такого пристрою в квартирі чи будинку має безліч переваг. Особливо корисним таке рішення буде для сімей, де є маленькі діти, адже це підвищить безпеку та не дозволить малюкам вмикати електричні пристрої без нагляду дорослих. Окрім цього, розумна розетка має наступні очевидні “плюси”:

  • встановлюється просто та швидко;
  • управління не потребує особливих навичок та вмінь;
  • можливість здійснювати дистанційний контроль;
  • є функція зміни режиму роботи;
  • доступна ціна;
  • довгий строк експлуатації.

Окремим пунктом користувачі, які вже встигли випробувати розетку такого типу, відмічають раціональне використання електроенергії. Наприклад, коли в будинку чи квартирі нікого немає, можна встановити максимально економний режим роботи всіх систем, які працюють на електриці. Також подібні пристрої допомагають створити в квартирі, будинку чи офісі максимальну безпеку, оскільки при наявності перших ознак несправності або некоректної роботи, розумний прилад відразу відправляє сигнал за допомогою встановленої програми.

Як правильно вибрати розумну розетку?

Перед тим, як купити розумну розетку, слід звернути увагу на наступні моменти:

  • визначити, які функції передбачені у конкретної моделі;
  • оптимальний варіант потужності на канал – від 2 кВт;
  • краще, якщо пристрій має додаткові опції (індикація, голосові підказки, перезавантаження);
  • модель з кількома комунікативними каналами значно ефективніша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *