Smart-діти

Розумні гаджети для дітей > Smart діти

У сучасному світі, мабуть не можливо уявити людину без гаджетів, діти тому не виключення . З самого малечку дітей приваблюють різноманітні «просунуті» штучки.

Психологи вивчали це питання і дійшли спільного висновку, що не гаджети викликають залежність, а саме відчуття радості. Річ в тому , що коли ми робимо щось приємне , в нашому організмі виробляється гормон щастя, так званий серотонін.

Так само гормон щастя виробляється при вживанні смачної їжі ,перегляді улюбленого кіно.

Дорослі дуже бояться, що їх діти будуть залежними від новомодних пристроїв. Чи виправдані їх страхи? Є два типи батьків, які за гаджети в житті дитина та проти, але якщо використовувати їх правильно, то пристроїв будуть тільки плюси.

Давайте більш детальніше розглянемо, які пристрої допоможуть дітям спростити , поліпшити , а іноді навіть врятувати життя.

Смартфон_Дитині

СМАРТФОН

В першу чергу це засіб зв’язку , швидкий та легкий доступ до інформації. Тепер школяру не потрібно бігти до бібліотеки , бо все вже під рукою та можливість зафіксувати важливі моменти на камеру ,прослуховувати музику , записувати на диктофон лекцію , записник та багато іншого .

Планшет_Дитині

ПЛАНШЕТ

Це можливість удосконалюватися та розвиватися , прочитати книгу , продивитись відео ютубі , прослухати лекцію , доступ до будь-якої інформації.

ЕЛЕКТРОНА КНИГА

Це справжнє ці гаджети , спроможні замінити справжню бібліотеку і більше не знадобиться носити за собою купу книжок . Потрібно тільки буде скачати потрібну книгу. Можливо ви не знали, що 30 українських шкіл у 2015 році перейшли на електроні книги. Можливо це питання необхідно обговорити на найближчих батьківських зборах. Електрона книга не псує зір дитини як звичайний планшет.

СМАРТ ГОДИННИК

Ще один цікавий багатофункціональний гаджет , це не тільки просто часи , а ще й засіб зв’язку. За допомогою цього пристроя батьки будуть завжди знати, де їхня дитина (GPS) , а в деяких є функція прослуховування. Даний гаджет не викликае особливої уваги у крадіїв смартфонів.

vr-окуляри

ОКУЛЯРИ ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ

За допомоги цього гаджета можлива імітація повної присутності при перегляді відео , що значно цікавіше. За допомогою контрольованого використання віртуальних окуляр (VR) навчання відбувається швидше. 

mp3-плеер

МР3-ПЛЕЄР

Діти полюбляють слухати музику і щоб нікому не заважати , на допомогу будуть навушники , також вони допоможуть усамітнитися при перегляді відео чі прослуховуванні лекції. Слід пам’ятати, що не можна використовувати плеєр з навушниками при пересуванні на вулиці, тим паче на одинці.

Фітнес браслет

ФІТНЕС-БРАСЛЕТ

Для тих , хто не сидить на місці , буде такий цікавий пристрій , як фітнес-браслет, цей чудо-пристрій має багато функцій, такі як: рахунок кроків та кілометрів, будильник з вібраціею, підраховує витрачені кілокалорії та звичайно часи. Ви завжди зможете контролювати активність дитини під час спорту.

Завдання батьків – навчити дитину користуватися з розумом усіма цими благами цивілізації. Тим більше що вони можуть бути корисні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *