Smart Жінка, Розумні гаджети

Розумні гаджети для жінки > Smart Жінки

Яка жінка не мріяла, щоб замість неї всю роботу по дому робив хтось інший?

Насьогоднішній день ця мрія здійсненна , для жінок винайшли багато розумних гаджетів, які спростять життя у побуті. Та на себе коханих залишиться більше часу . Давайте більш
детальніше познайомимося з цими помічниками.

Розумна мультиварка
РОЗУМНА МУЛЬТИВАРКА

З цією помічницею, можна готувати, що завгодно варити, пекти, тушкувати,смажити. За допомоги неї ваша їжа завжди буде тепла завдяки функції постійного підігріву, ще одна важлива функція, що під час приготування не треба стояти над нею і постійно перегортати їжу. Цей девайс дуже допоможе зберегти Ваш час призначений на красу.

РОЗУМНА КАВОВАРКА

Кому важко почати день без горнятка кави, ця машина прийдеться до душі. Латте, капучіно, еспресо, американо – все це під силу цьому гаджету.
На даний час на українському ринку присутні розумні кавоварки, що можуть за часом готувати каву (як приклад: за 5 хвилин до вашого будильнику) або ви можете приготувати каву під’їжджаючи до будинку одним натисканням кнопки на телефоні.

РОЗУМНИЙ ЕЛЕКТРОЧАЙНИК

Завдяки цьому гаджету закип’ятити воду займе всього дві хвилини, а в деяких моделях, можна навіть встановити температуру, яка потрібна. Розумний чайник стане найкрашім помічником при маленькому немовля. Чайник може підтримувати необхідну температуру у економному режимі, або підігрівати воду кожні 2-3 години у період годування. Чайник може правильно обирати температуру для чаю (60 С) або кави (100 С) або підігріти воду до вашого приходу.

Робот пилосос розумний
РОЗУМНИЙ РОБОТ-ПИЛОСОС

Про цей гаджет, мріють, напевне, всі. Він сам прибирає по всьому будинку, у всіх закутках, таких як: під ліжком, під усіма шафами, під диваном, робот- пилосос всюди по збирає пил. Також він може і помити підлогу і не потрібно бігати по всьому будинку зі звичайним пилососом, а потім зі шваброю. Дані пилососи корисні, бо не потребують Вашої уваги працюючи у час коли Вас немає вдома. Деякі версії пилососів не бояться міжкімнатних порогів.

Фен з іонізацією
ФЕН З ІОНІЗАЦІЄЮ

Справжнім модницям прийдеться до вподоби фен з іонізацією , завдяки цій функції зачісці не страшна волога погода, волосся не буде крутиться. Так само у такого фена менш негативний вплив на волосся.

Розумні Ваги
РОЗУМНІ ВАГИ

Хто слідкує за своєю фігурою для них в допомогу будуть смарт-ваги, вони визначать не тільки вагу, а і співвідношення м’яз, жирової та кісткової тканин. Ваги синхронізуються з фітнес-годинником, він підрахує пройдений шлях та витраченні кілокалорі, а щоб не було сумно займатися спортом на поміч прийдуть навушники.

Фітнес браслет жіночій
ФІТНЕС БРАСЛЕТ

Для тих, хто не сидить на місці , буде такий цікавий пристрій , як фітнес-браслет, цей чудо-пристрій має багато функцій, такі як: рахунок кроків та кілометрів, будильник з вібраціею, підраховує витрачені кілокалорії та звичайно часи. Ви завжди зможете контролювати свою чарівність під час спорту.

Брелок-кричалка
БРЕЛОК-КРИЧАЛКА

Все частіше жінки йдуть з роботи по сутінках. Для самозахисту існує гаджет-кричалка. Якщо Вам загрожує небезпека потрібно висмикнути ланцюг, та цей гаджет почне дуже гучно кричати та кликати на допомогу. На відео Брелок-кричалка Вам все стане зрозуміло. Це корисний гаджет.

Розумний датчик для квітів
РОЗУМНИЙ ДАТЧИК ДЛЯ КВІТІВ

Для тих хто любить вирощувати квіти прийдется до душі, розумний датчик для квітів, він визначає мінералізацію грунту, який підкаже якого добрива не вистачає для зростання, температуру навколо квітки, та коли потрібно полити рослину.

Фантазуйте. Сьогодні вибір всілякої електроніки величезний. Про подібні гаджети в минулі часи можна було тільки мріяти.

Пом’ятайте. Розумні гаджети покликані створити злагоду у житті, заощадити час для Ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *